Penzion Písek Manhattan
Penzion Manhattan ubytování Písek Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 4 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Manhattan / Písek

Kvalitní služby a příjemné ubytování nabízí Penzion Manhattan umístěný nedaleko centra města Písek.

Penzion Manhattan v Písku byl zkolaudován v roce 2010 a je situován do příjemné a klidné oblasti na úpatí krásných Píseckých hor.

Ubytování:
Celková kapacita penzionu Manhattan ubytování Písek je 25 lůžek včetně přistýlek. Hosté se mohou ubytovat od 10 hodin, po dohodě je možný i dřívější příjezd.

Každý pokoj penzionu Manhattan v Písku je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, wc, wi-fi internetem, telefonem a LCD televizí se satelitem. Apartmány jsou navíc vybaveny psacím stolem, sedačkou a chladničkou.

Penzion - hotel Manhattan - salonek:
Za dohodnutý poplatek je možno využít salónku na různé akce jako školení, svatby, rodinné oslavy, setkání a jiné akce. Salónek disponuje 40 místy, vlastním barem včetně nádobí a skla, lednicí, samostatným wc, terasou, kuchyňkou, skladem, hudební produkcí, TV, satelitem, wi-fi připojením. Bar je vybaven klimatizací / odvětráním po případné kuřáky. Do baru lze objednat obsluhu. V případě, že bude celý penzion obsazen na více dní je možné po dohodě salonek / bar / pronajmout zdarma.

Služby:
K dispozici prádelna. Možnost platit kartou. Parkování zdarma : ulice nebo uzavřený dvůr, pro motorky zastřešené parkování. Po dohodě lze objednat snídani a další stravování. Ubytovat se lze i s malým čtyřnohým miláčkem. Pokoj pro kuřáky, který je zcela oddělen od ostatních pokojů.

Okolí: 
Penzion - Hotel Manhattan se nachází cca 10 minut chůze od historického centra Písku. V okolí výjimečná krajina - přírodní park Písecké hory, lesy, rybníky, řeky Otava s Blanicí a údolí řeky Vltavy, které vybízejí k vyjížďkám na kole či ke krásné pocházce.

Penzion Písek Manhattan - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Písek Manhattan - disponuje restauracíPenzion Písek Manhattan - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Písek Manhattan -  je k dispozici připojení na internetPenzion Písek Manhattan - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Písek Manhattan - přijímá kreditní karty VISAPenzion Písek Manhattan - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Písek Manhattan - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Písek Manhattan - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Písek Manhattan - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Písek Manhattan - na pokojích je telefon